woolrich canada belstaff motorcycle jackets moncler vancouver barbour jacket duvetica canada uggs canada peuterey jacket woolrich parka timberlands canada parajumpers gobi timberland boots women duvetica outlet parajumpers outlet moncler canada timberland boots timberland canada ugg canada parajumpers canada barbour canada woolrich clothing canada goose vest canada goose vest sale moncler jackets ugg winter boots belstaff canada peuterey canada
www.sheer-bliss.co.uk www.webboutiquesfranchise.co.uk www.backpackersholidays.co.uk www.humberpropertynetwork.co.uk www.bike-courier.co.uk www.digitalsportsuk.co.uk www.fenetres-strasbourg.fr www.don-juan.fr www.nikeairpascheroutlet.fr www.pastelsmcbaldi.fr www.virtualy.fr www.apad72.fr
chaquetas moncler moncler mujer barbour mujer louis vuitton madrid gafas de sol ray ban baratas abercrombie barcelona bolsos michael kors gafas de sol oakley baratas barbour hombre botas ugg rebajas oakley frogskins cinturones louis vuitton woolrich madrid moncler barcelona oakley frogskins baratas parajumpers madrid polo lacoste ghd baratas air max 90 blancas zapatos mbt nike huarache blancas
timberland noir veste moncler parajumpers occasion canada goose femme doudoune moncler femme timberland homme doudoune moncler parajumpers femme occasion timberland femme canada goose pas cher moncler soldes moncler homme timberland boots parajumpers femme barbour soldes moncler veste homme canada goose prix parajumpers gobi parajumpers gobi occasion moncler veste moncler outlet canada goose outlet doudoune moncler homme ugg pas cher timberland shoes canada goose montreal moncler prix barbour veste doudoune canada goose femme canada goose homme moncler pas cher moncler femme doudoune canada goose homme parajumpers liege ugg bebe
KAISİADdan iftar yemeği

KAISİADdan iftar yemeği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısa adı Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği olan KAISİAD üyelerine ve protokole bir iftar yemeği verdi.

 

Kurulduğu günden beri başarılı çalışmalara imza atan KAISİAD geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerinin 3.'sünü Bayramoğlu Yelkenkaya Otel’ in deniz manzaralı bahçesinde vererek üyeleri ile bölge protokolünü bir araya getirdi.

 

İftar yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Belediyesi Meclis Üyeleri, SİAD'lar Birlik Başkanı Muzaffer Koşan, Ak Parti Cemalettin Kaflı, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Alemdağ Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kayabey Kaya ve bölge protokolü katıldı.

 

Açılış konuşmasını KAISİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nasreddin Bavaş'ın yaptığı iftar yemeğine Bavaş;

"Kurulduğumuz günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan derneğimiz her yıl 30 öğrenciye burs vermektedir. Grup üyelerimiz KOSGEB desteği ile ticaret amacıyla Çin gezisi yapmıştır. Gebze merkezli derneğimizde Gebze'mize ve çevre ilçelerimize çağdaş kentleşmeyle paralel konut projesi anlamında ve iş istihdamı anlamında katkılarımız olmaktadır. Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlılar olarak ekonomik dayanışmayı başlatmak, ortaklık kültürünü yaratmak için biz varız, Allah'ın izni ile KAISİAD bunların yol haritası olacaktır" dedi.

 

Bavaş'ın açılış konuşmasının ardından mikrofona geçen Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur;

"Bölgemize verdiğiniz katkıları gözlemlemekteyiz, bundan dolayı da Yönetim Kurulunuza ve Üyelerinize teşekkür ediyoruz. Bizler bu ülkeye nasıl faydalı olabilirizin gayreti içerisindeyiz, hizmetin siyaseti olmaz, şimdiye kadar da bunu en iyi şekilde yaptığımıza, yaptığınıza inanıyor ve davetinizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt;

"Ben Ardahan Milletvekiliyim ancak Edirne'den Kars'a kadar ülkemizin sorunları için mücadele etmekteyiz. Ramazan ayı farklı farklı motifleri bir araya getirdiği için ayrı bir güzellik katmaktadır. Yaptıkları hizmetlerden bahseden Başkan Bavaş'dan çok memnunuz. Ülkemizin en büyük sınır kapılarından biri de Kars'ta açılmakta. Aktaş kapısı açıldıktan sonra ülkemize çok büyük katkıları olacak. Hepinizi oradaki açılışa bekliyoruz" dedi.

 

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler;

"Sayın vekillerimize teşekkür ediyorum neden derseniz Cumhuriyet tarihinde ilk defa iş adamları için böylesine teşvikler verilmiştir. Kars'ta açılacak olan Aktaş kapısının bizler ortağıyız, ülkemize Kapıkule sınır kapısının verdiği katkılar nasıl büyük ise Aktaş'ın da katkıları bu denli olacaktır." dedi.


Son olarak konuşmayı yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker;

"Kars Ardahan ve Iğdır illerimizin tarihi dokusu turistik yerlerin önemi açısından ülkemizin göz bebeği. O bölgelerimizin okumuş ve yetişmiş elemanlarına kendi bölgemizde sahip olmamız da bizler için bulunmaz şans. Bundan dolayı bölgemize ve genel olarak da ülkemize verdikleri katkılardan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Tarih: 22.7.2013

adidas superstar adidas nmd adidas superstar australia adidas nmd australia